Виготовлення ключів по замку.

Виготовлення ключів по замку,

реставрація (реставрація) сейфів (сейфів)
у м Рівне, м Київ, м. Одеса, м Львів, м Луцьк

Можливо, Вам зустрічався старовинний сейф, що сирітськи стоїть на складі (а частіше в дальньому кутку офісу або під сходами), з простої причини, що немає ключів від замку. Як правило, своє яскраве життя такі сейфи закінчують на базі з прийому металобрухту. Сумно, як на мене.

Не багато здогадуються, що старі сейфи (радянські і дореволюційні), незважаючи на їх, непривабливий вигляд володіють підвищеною надійністю. Як правило, ці сейфи власники навіть не намагаються розкрити, і вдаються до простого перепилювання болгаркою через їх абсолютної некорисних. Ваш покірний слуга, якщо чесно, був такої ж думки до пори до часу, поки не зіткнувся особисто з проблемою розтину «старих сейфів» з подальшим відновленням. Хочу нагадати, що наша фірма завжди відновлює працездатність сейфа після розтину. Раніше ми просто міняли замок, але от проблемка, для старовинних сейфів замків не купити. Один вихід-виготовлення ключа по замку !!!

Ми впоралися і з цим викликом !!! Абсолютно до будь-якого сейфу, навіть самому застарілому, будь-якої країни виробника, включаючи сейфи, виготовлені «за царя гороху» ми можемо підібрати і відновити ключ в його первинному вигляді.

Тому моя порада, якщо Вам дістався у спадок старий сейф без ключа, терміново звертайтеся до нас. Після ремонту сейфа, якщо у Вас немає бажання перефарбовувати його корпус, замовте у меблевиків дерев'яний корпус-чохол, який одягнете поверх вашого сейфа. Впишеться в будь-який інтер'єр.

Втім, виготовлення ключів по замку стосується не тільки старовинних сейфів, але й сучасних замків провідних виробників.
У вартість виготовлення ключа входить обслуговування і якщо потрібний ремонт самого замку.
Окрім виготовлення ключів по замку, ми відновлюємо кодові комбінації для дискових і лімбових замків. Відновлюємо заводські настройки до будь електронно-кодовим замкам.

Звертайтеся до нас по телефону 0936694585, (0362) 43-03-70 офіс знаходиться в місті Рівне (м.Рівне).

Відновимо та відреставруємо будь сейф або замок, працюємо по Україні.