Аварійне відкриття банківської комірки.

аварійне відкриття сейфа

Аварійне відкриття банківської комірки.

Ключі, напевно, створені для того, що б їх втрачали. І, як правило, губляться вони в самий не підходящий момент. Не секрет, що останнім часом інтерес до банківських депозитних осередків серед населення виріс в рази. По-перше, це не так дорого, а по-друге, клієнт зберігає цінні речі в надійному і захищеному від крадіжки місці. Як правило, клієнт отримує на руки два ключа. Але рідко хто зберігає другий ключ окремо від першого, і якщо ключі губляться, то обидва відразу. Керівники банківських відділень стикаючись з такою проблемою, як правило звертаються або до постачальника депозитних комірок, або ж до спеціалізованій фірмі, яка іноді знаходиться абсолютно в іншому місті(добре хоч не в іншій країні). Інтереси клієнта в цьому випадку часто страждають, так як вміст комірки необхідно прямо зараз, а не через день або два. У такій критичній ситуації на допомогу прийде фірма Капітал Сталь в місті Рівне. Достатньо зателефонувати за телефоном 0362 430370 і замовити наші професійні послуги.

Крім аварійного відкриття, ми змінюємо старий на абсолютно новий замок, тим самим страхуючи банк від підробки дублікатів ключів. Дублікат ключа легко відрізнити від заводського, як би професійно він не був би виконаний.

Це одна з проблем, яка може виникнути. Часто осередок не відкривається з причини зносу замку або ключа. Не варто панікувати, відкриємо і такий замок.
Повірте, Вам не обов'язково користуватися послугами банківських співробітників, наші послуги коштують менше ніж вам потрібно буде заплатити в банк.
Директорам банківських відділень пропонуємо укласти з нами спеціалізований договір на обслуговування сейфів та замків.

Регулярне сервісне обслуговування замків і банківських комірок позбавить вас від проблем з заклиненнями замків. Іноді буває, що при зміні коду на сейфі або банківському автоматі, щось пішло не так.....Відновимо кодову комбінацію в найкоротший термін.

Всі роботи проводяться на високому якісному рівні. Проблем з комплектацією у нашої фірми ніколи не виникає. За 10 років роботи напрацьовані зв'язки з постачальниками.

Буває, що банківські працівники з метою економії звертаються до служби, в яких працюють слюсаря і цілком успішно відкривають домашні замки. Як правило, після розтину такими «професіоналами» необхідно повністю міняти клітинку. Доводиться звертатися в спеціалізовану фірму і знову платити. Як говориться «скупий платить двічі». Іноді потрібно міняти замок, а це додаткові витрати.

У будь-якому випадку звертайтеся у фірму «Капітал Сталь» розташоване в місті Рівне на вулиці Петлюри С. 14, або за телефоном 0362 43 03 70
Консультації з вибору замків, сейфів безкоштовно.