Вантажоперевезення банківських сейфів та металевих шаф.

ТОВ Капітал Сталь організовує роботи з демонтажу банківських, офісних, збройних, вбудованих і меблевих сейфів, а також металевих шаф.
У демонтаж входить зняття банківських та інших сейфів з анкерного кріплення та їх подальше перевезення з установкою на новому місці.
В м. Рівному та рівненській області за всю історію була організована перевезення металевих шаф, сейфів загальною складністю близько 21 тонни!
Складність робіт полягає не тільки у власній масі сейфів, а і в якості їх проведення. Перевезти сейф масою 800 кг і при цьому не пошкодити плитку, сходи та інші елементи приміщення, можуть тільки професійні організатори робіт, задіявши новаторські методи та обладнання.
Підняття або опускання сейфа по сходовим маршам, подолання порогів, вузьких проходів і т. д. вимагає не тільки фізичної сили, а й уміння та досвіду, який приходить тільки з практикою. Викликаючи простих вантажників з такелажним обладнанням та економлячи на послуги, клієнт ризикує ремонтом в приміщенні, цілісністю меблів і т. д.
Зняття сейфа з анкерного кріплення вимагає додаткового вміння, так як підняти сейф вертикально вгору навіть не великої ваги 300 кг і при цьому, не пошкодивши стіну (зазвичай обшиту гіпсокартоном), підлогове покриття, є не переборною перешкодою для звичайного вантажника-такелажника.
При проведенні робіт з перевезення сейфів особлива увага звертається на шлях переміщення сейфа у приміщенні. При переміщенні враховуються такі перешкоди як пороги, повороти, перепади висот, сходи і сходові марші, повороти, наявність закріпленої меблів, обладнання і інші складні ділянки. Від кількості і складності перешкод коливається ціна робот, але при цьому фірма береться провести роботи без поломок в приміщенні.
Замовляючи звичайних вантажників-такелажников для проведення подібних робіт, пам'ятайте, що скупий платить двічі». Хоча немає гарантії того, що ціна за виконану роботу буде нижче, так як вантажники, які працюють погодинно, можуть зіткнутися зі складнощами, на рішення яких може піти не тільки не одну годину, але і не один день!!!!
Звичайні фірми беруть за кожен поріг або ступінь націнку від основної роботи(переміщення по прямій поверхні) від основної суми 5%. Наші ціни набагато лояльніше!!!!! Телефонуйте: (0362)43-03-70. http://rivnestal.com.ua/