АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ СЕЙФІВ

Англійський замок зразка 19 століття.

АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ СЕЙФІВ
в місті Рівне, та області

З давніх часів, надійнішим засобом зберігання коштовностей, документів, грошей були банківські та інші сейфи. Технології удосконалюються, і споживачеві пропонується нове устаткування, з яким він повинен навчитися звертатися. Але ж ніхто не застрахований від поломки, втрати ключа або кодової комбінації, тому як ніколи актуальною і такою, що зажадалася на сьогоднішній день є послуга аварійного відкриття сейфів в м. Рівному, та рівненської області.

В разі втрати коду або поломки сейфа треба звернуться до фахівця Капітал Сталь. Майстри відновлять комбінацію коду. Або ж в разі втрати ключів виготовлять дублікати до будь-якого замку для сейфа. Аварійне відкриття сейфів обходиться без різання болгаркою – сейф залишиться неушкоджений і буде приведений в робочий стан. Після відкриття здійснюється перекодування або заміна замку, після чого сейф прослужить ще немало років. Після того, як процес відкриття сейфа буде завершений, необхідно уточнити, скільки дублікатів ключів знадобиться для експлуатації сейфа надалі.

Відкриття сейфа в першу варто довірити професіоналам Капітал Сталь у м. Рівне. Самостійне відкриття може лише привести сейф в непридатність. Варто розуміти, що існує можливість не лише відкрити сейф, але і зберегти його працездатність, надалі Ви зможете користуватися сейфом і далі, а за бажання змінити секретність вашого замку. Так Ви захистите відмикання сейфа старими ключами, кодами.

Наші послуги:
• Відкриття сейфа з кодовим та механічним замком;
• Перекодування замку сейфа;
• Відкриття сейфів і металевих шаф;
• Після відкриття сейфа виготовимо додаткові ключі при їх втраті;
• Заміна замків, будь якої складності;
• Відкриття сейфа з несправним замком;
• Обнуління коду електронного замку;
• Продаж і сервісне обслуговування сейфів в м. Рівне.

Анкерне кріплення, встановлення сигналізації.
Ремонт замків
Ремонт сейфів

Наші поради:
Не варто зберігати запасні ключі від сейфа в самому сейфі. У разі втрати ключа вам доведеться відкривати сейф за допомогою фахівців Капітал Сталь м. Рівне в особі наших майстрів оперативно і якісно виробляє відкриття сейфів, як з механічними, так і з електронними замками будь-якої складності в місті Рівне та області. Пам'ятаєте, що лише фахівці здатні відкрити сейф, не пошкодивши при цьому його механізму.