Мови

СЕЙФИ ГРІФФОН

Сейф гриффон

СЕЙФИ ГРІФФОН

Різноманітні сейфи Капітал Сталь в Рівному з давніх пір завоювали популярність у покупців завдяки своїм переважним характеристиками. Центральне місце в лінійці сейфів належить торгової марці Гріффон. Конструктивні особливості таких сейфів забезпечують високий рівень захисту і довгу експлуатацію, включаючи замки якими вони оснащені. Одним з лідерів продажів в цьому сегменті є зламостійкі сейфи. В основному такі сейфи виготовляються, враховуючи високі вимоги споживачів. І мають відповідний сертифікат класності.

СЕЙФИ ГРІФФОН – ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Усередині сейфа встановлені сертифіковані механічні та електронні замки, які в процесі функціонування забезпечують надійність сейфа. Поворот ключа в замку сейфа приводить в дію спеціальні механізми і висуває або розблокує певну кількість ригелів. В залежності від товщини сейфа, його призначення і особливостей до нього підбираються певні замки. Примітно, що сейфи ГРІФФОН однаково підходять для зберігання цінних паперів і грошей. На виставці Капітал Сталь в Рівному сейфи представлені у дуже різноманітному асортименті. В сейфи марки ГРІФФОН додатково монтується броньована накладка, що значно підвищує ступінь захисту від вибивання ригелів і висвердлювання замка. У разі необхідності сейф може бути оснащений додатковими замками.
Бренд ГРІФФОН давно зарекомендував себе на ринку сейфів в Україні. Такі сейфи дуже практичні, часто унікальні і досить надійні. У їх якості вже переконалися багато нашіх покупців в Рівному та інших містах України. Серед очевидних переваг сейфів ГРІФФОН – стійкість до злому , перепадів температур, надійна і міцна конструкція.

ШВИДКО І ЗІ ЗНИЖКОЮ КУПИТИ СЕЙФИ ГРІФФОН В РІВНОМУ

В прайс-листах представлено велике різноманіття сейфів. На всі види сейфів діють дуже вигідні знижки. У тому числі сейфи ГРІФФОН можна придбати за справедливою ціною. До сейфів при покупці завжди пропонується сертифікат якості та інструкція по користуванню замком. Сейфи ГРІФФОН входять у преміум-клас, і демонструє гідне поєднання ціни і якості. Покупка через нашу фірму стане не тільки вигідним, але і швидкою. Фірма бере на себе зобов'язання по гарантійному обслуговуванню і аварійного відкриття у разі втрати ключів або кодової комбінації від замка. Зручний проїзд в центрі міста, кращі пропозиції від найвідоміших виробників, безсумнівно, вас порадують і вас приємно здивують.