Відкрити банкомат без ушкодження в Україні

Відкрити банкомат без ушкодження в Україні

Відкрити банкомат, у випадку втрати коду або поломки замка

Відкрити банкомат без пошкодження, таких провідних виробників, як NCR, DIEBOLD, WINCOR при цьому зберігши працездатність замку цілком посильне завдання для фахівців фірми Капітал Сталь. Як правило, банкомати комплектуються механічними або електронними замками. При правильній експлуатації замки служать безвідмовно і нескінченно довго. Але як в будь-якому залізному правилі, бувають золоті виключення, так і з банкоматами трапляються непередбачені поломки. Часто після не правильної зміни коду починаються проблеми з роботою замку банкомату. Не дуже часто, але трапляються втрати коду. І вже зовсім рідко, але відбувається повна поломка замка. При цьому банкомат не відкривається. Код виставляється правильний, але замок все одно не відкривається.

Відкрити банкомат без пошкодження допоможуть фахівці Капітал Сталь при цьому, зберігши працездатність банкомату.

У разі необхідності інженери фірми проведуть обслуговування або повну заміну замка. Хочеться додати, що виробник гарантує безвідмовну роботу механізму банкомату, якщо проводиться щорічна профілактика замку і ригельного механізму банкомату.

Щоб не довелося переплачувати за аварійне відкриття банкомату, рекомендуємо банківським установам укласти договір на обслуговування банкоматів із Капітал Сталь.

Проводимо такі види робіт:

- ремонт сейфів, банкоматів провідних виробників по Україні
- відкриття банкомату у випадках втрати коду
- злом, відкриття банкомату в разі поломки замка
- заміна замків банкомата
- перекодування замка банкомату
- повернення замку банкомату до заводських налаштувань
- ремонт та профілактика ригельної системи банкомату
- перевезення банкоматів по Україні

У разі необхідності відкрити банкомат, інженери фірми готові виїхати для проведення необхідних робіт у будь-яке місто України.

Відкрити банкомат в місті Рівному, Києві, Львові, Одесі, Луцьку та інших містах України швидко, якісно, акуратно.

Питання щодо відкриття банкомату, а також усунення несправностей у правильній роботі замка, ви можете задати за телефоном 0362430370 або 09366945854

Завжди в готовності прийти на допомогу.