Мови

Купити збройовий сейф у Рівному.

Купити збройовий сейф у Рівному.

Якщо Ви вирішили стати щасливим власником вогнепальної зброї, або ви є влучним мисливцем, або просто любитель постріляти по банкам(консервним звичайно), тоді вам необхідно придбати збройовий сейф у Рівному. Зробити це ви зможете у нас на сайті Капітал Сталь. Резонне питання, чому саме у нас, в чому переваги? Тому що тільки у нас не тільки найвигідніші умови в Рівному, низькі ціни, але і можливість замовити індивідуальну модель сейфа. У разі втрати ключів ми відкриємо замок без пошкодження сейфа.

Як вибрати збройовий сейф у Рівному.

Завдяки десятирічному досвіду роботи на ринку збройових сейфів, ми допоможемо підібрати оптимальну якісну модель сейфа для вашого зброї, при цьому зберігаючи головну умову ціна-якість. Якщо з поданих серійних моделей сейфів не одна не відповідає вашим запитам, є можливість виготовлення сейфа під замовлення. При цьому будуть враховані всі побажання, за розмірами сейфа і запірних механізмів, замків.

Для того що б полегшити вибір збройового сейфа в Рівному хочемо загострити вашу увагу на принципової відмінність збройових сейфів в Рівному.

Перші моделі відносяться до розряду «бюджетних», вони виготовлені з металу товщиною 1,5 мм, з товщиною дверцята в 2-3 міліметра. Як правило, такі сейфи обладнані не хитромудрим замком. При цьому вони виконують свою функцію, для збереження зброї.

Другі моделі виконані з металу 2мм з товщиною дверцят 6мм. В основній масі, такі сейфи обладнані системою ригеля і надійними німецькими або американськими замками. На прохання покупця є можливість комплектувати такі сейфи будь-якими замками. Якщо у вас немає бажання носити ключі, ви можете встановити електронний або механічний замок.

Зламостійкі, вогнетривкі моделі сейфів для зброї, мають складну конструкцію. Між металевими стінками такого сейфа залитий особливо міцний бетон. Такі сейфи призначені для збереження цінних зразків зброї.

Є сейфи з броньованим склом і внутрішньою під світкою. У таких сейфах зручно зберігати декілька стволів зброї, при цьому завжди спостерігати за збереженням рушниць. Сейфи з броньованим склом крім функції збереження зброї, являють собою гармонійну прикрасу будь-якого кабінету мисливця.

Важливо відзначити, що при виготовленні сейфів провідні виробники користуються новітніми технологіями, щоб створювати як можна більше якісних моделей. Завдяки цьому сейфи володіють підвищеною міцністю, а сучасний дизайн прикрасить приміщення самого вимогливого покупця.

Ціна збройових сейфів в Рівному.

Здійснюючи серйозну покупку сейфа і вкладаючи гроші в безпеку, кожен з нас хоче отримати взамін гарантію якості продукції. При купівлі збройового сейфа клієнти, які відвідали наш офіс повністю задоволені купівлею і ціною. Справедлива ціна на продукцію пояснюється тим, що ми є офіційними дилерами провідних виробників сейфів в Україні. Ознайомитися з цінами можна на головній сторінці сайту.

Перед тим як зробити остаточний вибір сейфа зверніть свою увагу на такі аспекти, як спосіб фарбування, тип замка, внутрішні розміри, наявність полиць, товщину металу корпусу, з якого виготовлений сейф, наявність оббивки або підсвічування всередині.

Електронно-кодові замки в Рівненських збройових сейфах живляться від крони. Сейфи з китайськими замками ми не продаємо принципово. На відміну від китайських зразків електронні замки американського або європейського виробника відзначаються особливою надійністю і практичністю. У разі розряду «крони» її не складно замінити. І навіть при розряді акумулятора, електронно-кодовий замок на сейфі продовжує надійно працювати, захищаючи вашу зброю від зовнішніх посягань.
Сучасний, зручний в обігу і надійний електронно-кодовий або механічний замок стоять на захисті вашого вогнепальної зброї. Збройовий сейф з електронним або механічним кодовим замком гарний вибір. Ціна такого сейфа буде значно вище, ніж за сейф з ключовим замком типу STUV. У випадку втрати коду ми допоможемо вам відкрити електронний замок.

Збройові сейфи в Рівному під замовлення.

В офісі Капітал Сталь ви можете придбати сейф для зброї під замовлення. Наша фірма розміщує заявки на заводі на виготовлення сейфів для зброї за індивідуальними кресленнями наших замовників. Це зручна процедура, яка дозволяє вам швидко і зручно придбати такий сейф, який повністю вас влаштує.

Доставка збройових сейфів в Рівному

Доставка збройових сейфів по місту Рівне безкоштовна. Можлива доставка по Рівненській області.
Для того що б уточнити інші цікаві для вас моменти, які ми втратили в цій статті зв'яжіться з нами по телефону 0936694585 або 0362430370.

Ми чекаємо ваших замовлень!
Якщо вам зручніше спілкуватися через соціальні мережі заходьте до нас на сторінку ставте лайки!!!

P. S. У розділі Статті розміщено відео.

Відео в тему: розпаковка збройового сейфу GL.300.K.