Мови

Відкриття сейфів в Рівному, Луцьку, Києві, Львові, Сарнах, Ковелі, Костополі, Дубно, Одесі і навіть у Бердичеві.

Відкриття  сейфів в Рівному, Луцьку, Києві, Львові, Сарнах, Ковелі, Костополі, Дубно, Одесі і навіть у Бердичеві.

Послуги з відкриття сейфів

Послуга діє для клієнтів компанії Капітал Сталь зі знижкою 50 відсотків.

Призначення сучасного сейфа надійно зберігати гроші, документи, цінні папери і бурштин в Рівному, тому працювати сейф повинен бездоганно – неважливо, вдома, в офісі або на підприємстві "АЗОТ". Рівне сейф. Луцьк сейф. Одеса сейф. Здолбунів сейф. Кузнецовськ сейф. Сарни сейф. Київ сейф. Рівне – місто велике и гарне, де безліч сейфів та металевих шаф, і нерідко трапляються прикрі ситуації, коли дають збій навіть самі надійні конструкції сейфів, виготовлені у Києві, і сейфи, виготовлені в Італії, особливо після спроби кримінального злому, а шановне панство або геть забуло таємний код, або банально втрачають ключі в міських нетрях джунглів. Зазвичай це буває в самий невідповідний і відповідальний момент. Наприклад, коли потрібно терміново заплатити по кредиту. Заплатити за світло. Заплатити за газ, заплатити за воду. Оформити субсидію в Рівному. Заплатити штраф.

Від великих неприємностей не може бути надійно застрахований жоден власник сейфа. З кожним може трапитися позаштатна ситуація, коли виникає потреба щось терміново дістати з сейфа і випити, а замок не бажає відкриватися, і з'являється необхідність у послугах по аварійному відкриттю замків і сейфів, банківських сейфів, депозитних сейфів, броньованих дверей.

Капітал Сталь не тільки продає сейфи, але і надає послуги з їх технічного обслуговування в Рівному та області, що включає в себе, в тому числі, і аварійне відкриття замків.

Як відкрити сейф без ключа

На перший погляд може здатися куди простіше – використовуючи цвяхосмик, болгарку або будь-який інший слюсарний інструмент, можна самостійно або за допомогою кума зламати будь який сейфовий замок. Але зарубайте собі на носі, що при цьому сейф буде надалі непридатний для використання на природі, і ви будете змушені купити новий стійкий до злому сейф. Це досить таки суттєво спустошить ваш гаманець. Куди дешевше і практичніше – довірити справу з аварійного відкриття сейфа інженерам-майстрам своєї справи у Рівному.

Аварійне відкриття сейфів

– один з профільних напрямків роботи Капітал Сталь. У нас працюють дипломовані інженери, що володіють цінним досвідом роботи і знають принципи дії різних сейфових механізмів (меблеві, збройові, вбудовуванні, бухгалтерські, сейфи для нотаріуса, сейфи для адвокатів) з різними пристроями замків (ключові, електронно-кодові, механічні кодові, лимбовые і навіть комбіновані). Наші інженери, майстри мають спеціальну технічну освіту і обладнання аварійного відкриття замків без пошкоджень, тобто без застосування фізичної сили і свердління – це сейфові ендоскопи для візуального обстеження вмісту сейфа. Свій професіоналізм фахівці компанії підвищують у клубі спортивного відкриття замків у місті Гоновер. Не кожна аварійно-рятувальна служба Рівному може пишатися досягненнями такого високого рівня професіоналізму.

Ціна узгоджується безпосередньо з майстром – після попереднього огляду на місці або по телефону. Вона залежить від складності майбутніх робіт і витраченого часу.

Причини виниклої проблеми працездатності сейфа:
1. Якщо у вас сейф з електронним замком, причиною відмови може бути збій в електроніці, або магнітні бурі на сонці.
2. Якщо кодова комбінація не існує, або ви її назавжди забули, інженер відновить код і благородно надасть вам інструкції користувача замком.
3. При раптовій втраті ключа, локмастер після аварійного відкриття сейфа виготовить ключ у замку, до будь-якого сейфу.
4. У разі, якщо при невдалій спробі самостійно зламати сейф у вас зламався і застряг у замку ключ, локмастер витягне його, відкриє сейф і при гострій необхідності зробить необхідний ремонт замка або виготовить новий ключ у Рівному.
5. Коли замок сейфа відмінно працює, але відкрити сейф зовсім не виходить, навіть якщо ви прочитали заклинання і виголосили коротку молитву, значить заклинило ригельну систему. У таких випадках можна постукати по сейфу при ліжковими тапочками, а краще кувалдою. Локмастер не тільки допоможе розблокувати ригельну систему, але і зробить якісний ремонт сейфа, а також розповість детальний рецепт приготування солянки або котлети по-київськи.

Якісні послуги щодо розкриття сейфів, які можна замовити:
• розкриття сейфів та металевих шаф
• відновлення втрачених в щоденній метушні кодових комбінацій і ключів
• перекодування сейфових замків (зміна секретності)
• ремонт і заміна замків
• ремонт сейфів після злому
• виготовлення ключів по замку

Телефонуйте в наш офіс

Телефони:

• 0683803449 (Вайбер/Viber)


• 09365694585


• 0362430370

Ютьюб канал