Як відкрити сейф без ключа?!

Як відкрити сейф без ключа?!

Вельмишановні покупці, Ви можете замовити будь-який сейф, у ВИХІДНІ ДНІ і щодоби ПІСЛЯ 19.00, через пошту rovnostal@ukr.net Для цього Вам досить написати нам лист з інформацією, що цікавить вас. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами, з ранку наступного дня!

При замовленні на суму від 3000.00 гривень, Ви отримуєте знижку на будь-сейфи, представлені на нашому сайті. Розмір знижки залежить від суми замовлення. Дешевше Ви не купите ніде!! Поспішайте! Зробіть вигідну покупку сейфа в Рівному прямо зараз!

Як відкрити сейф без ключа - способи і можливості.

Головне завдання сейфа забезпечити збереження різних цінностей і документів від небезпечних факторів злому або не дай Боже пожежі. Більшість сейфів в Рівному оснащуються традиційними ключовими, електронними, механічними та іншими замками. Це найпоширеніші типи замків, відомі ще з давніх часів. Найчастіше використовуються ключові замки STUV сувальдного типу як найбільш надійні.

Сейфи другого класу стійкості можуть оснащуватися ключовими замками в одиничному виконанні або у комбінації з іншими типами замків.
Легко піддаються побутового злому цвяхосмиком прості моделі сейфів (до 1 класу взломостойкості) і більшість вогнестійких сейфів. Більш складні вироби (починаючи з 2 класу стійкості), оснащені ключовим замком, мають додатковий ригельний захист, утруднює несанкціонований доступ до вмісту не званих осіб. Такі моделі відкрити без ключа дуже важко і практично не можливо. Замки захищені від висвердлювання розжареної або марганцевою пластиною.

Бувають випадки, коли необхідно терміново відкрити сейф без ключа: це відбувається у разі втрати останнього, поломки замка або збою в кодових комбінаціях. В результаті перед власником сейфа постає питання руба: як відкрити сейф без ключа?

Щоб успішно розгадати цю головоломку, необхідно розуміти, що відкрити його недосвідченому людині без нанесення шкоди конструкції досить складно. Одним із спрощених варіантів розтину такого сейфа є застосування відмичок та інших слюсарних інструментів. Складність такого розкриття полягає в особливостях замкового пристрою, багато замків мають дуже глибоку замкову щілину, що перешкоджає швидкому відкриття сейфа відмичкою Хоббса. Для проведення цієї операції також потрібен досвід роботи з таким на перший погляд простим і не хитромудрим інструментом.

Якщо ви хочете відкрити сейф без механічного пошкодження, вам неодмінно варто скористатися послугами аварійників Рівного, які спеціалізуються на таких операціях. Інженер відкриє сейф даного типу без нанесення ушкоджень замку і корпусу виробу. Дана послуга виконується тільки на підставі документа, що засвідчує право власника володіння сейфом. Інженер з відкриття сейфів в Рівному має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання для відкривання ключових, комбінаційних, електронних і механічних замків. Для кожного типу замка використовуються свої унікальні пристосування. Фахівець, що виконує свою роботу, звертає увагу на конструкцію сейфа, його вигляд, будову і тип замку, завдяки чому вибирає найбільш підходящий спосіб вирішення проблеми, що виникла, а також перелік необхідних слюсарних інструментів. Завдяки своєму досвіду, такий фахівець проведе цю операцію оперативно, якісно і без шкоди для самого сховища.

Після успішного відкриття сейфа, ви зі спокійною душею можете відправитися на кухню для приготування українського борщу с пампушками. Також ви можете приготувати котлети по-київськи, рецепт надається залюбки.

Дзвоніть завжди раді бачити вас нашим клієнтом. 0362 43-03-70, (093)66-94-585