Мови

Сейфи (тайники) схованки в місті Рівному

Сейфи (тайники) схованки в місті Рівному

Великим залізним офісним сейфом в місті Рівне в наш час, мало кого можна здивувати, вірніше, можна здивувати будь-кого, але не всім це дано - дивуватися. Зайдіть в будь-який супермаркет в Рівному, Києві чи Одесі, і навіть в Здолбунові і вам запропонують будь-яку файну модель в залежності від тяжкості вашого гаманця. Як правило, вам не пояснять переваги і недоліки тієї чи іншої моделі, а просто запитають, з якою сумою ви готові розлучитися, для придбання нібито надійного сейфа.

Дуже вірний підхід як для продавця сейфів в Рівному, Києві, не кажучи вже про Одесу, Львів і Здолбунів. Головне дуже легко підготувати фахівця супермаркету чи магазину. Чим дорожче сейф, тим надійніше - залізна логіка, не посперечаєшся! Природно про те, в яких умовах експлуатується сейф, чим відрізняється перший клас від другого і т. ін. вам навряд чи хто розкаже. На питання, чи є в продажу сейфи – схованки(тайники), остаточно підірве віру продавця-консультанта в справедливість не тільки в Рівному, но і на всій земній кулі.

Сейф схованку(тайник) можна замовити в офісі фірми Капітал Сталь, попередньо обговоривши деталі. Сейфи схованки в місті Рівному можуть бути виготовлені під замовлення, в залежності від побажань покупця. Обладнати такі сейфи можна різними замками. Все це обговорюється при зустрічі. Схованки можуть бути абсолютно різними. Є такі, які муруються в підлогу, а є такі, які вбудовуються у стіну і маскуються, наприклад під розетки. Є схованки, які можна встановити всередині дверей. Як правило, схованки для установки в підлогу виготовлені дуже якісно, товщина металу 12 мм. Китайські та Італійські аналоги використовують метал 4 і 6 мм відповідно. Гордість бере за вітчизняного виробника.

Сейфи, вбудовуванні у стіну, те ж по суті своїй є тайниками. Установка таких сейфів передбачає розміщення сейфа в незручному для зломщика місці. Це може бути місце під ванною, за холодильником, під стелею, і в інших важкодоступних місцях. Ховати сейфи в дорогих меблів я б не радив, бо в гіршому випадку постраждає і сейф та меблі. Дорогі меблі з червоного дерева в пошуках сейфа, як правило ламають цвяхосмиком з застосуванням грубої сили залишаючи невиправні сліди варварської культури поведінки. О часи, о звичаї. Старі Шниферы, які могли гордо носити своє ім'я пішли в небуття, як і культура, з якої вони здійснювали пограбування. Дореволюційні шниферы, або як тепер кажуть нахабні злодії, ні коли не грабували простих людей. Йдучи з місця злочину, справжні шнифери не залишали ніяких слідів своєї діяльності. Ретельно упакувавши фамільні коштовності, шнифер, як правило, закривав акуратно сейф, протирав з нього пил, а якщо потрібно, то виробляв безкоштовно сервісне обслуговування останнього. Якщо при виході попадалася покоївка - випадковий свідок його злочинну, шнифер галантно відкланювався з піднятим капелюхом і добродушно посміхався, бажаючи доброго дня.

Сейфи в той час було задоволенням не з дешевих, як правило, кожен був виготовлений під замовлення і був не просто залізним ящиком але і твором мистецтва. Ламати таку красу не один поважаючий свою роботу і роботу майстрів шнифер не міг, і тому відкривався сейф акуратно, а якщо і була необхідність просвердлити отвір, то робилося це свердлами не товщі ніж 2мм.

До речі, звичайний китайський сейф, які в Рівному всюди , гарно закріплений в шафі і прикритий пальто або капелюхом, теж свого роду схованка(тайник). Завдання такої схованки прийняти основний удар зломщика. Розкривши такий сейф, і знайшовши в ньому не зрозумілі папери з печатками, якісь пластикові картки (добре б на картках ще написати групи з 4 чисел), і 1000.00 гр., злодій буде задоволений і припинить ламати меблі і комедію. Природно основні цінності повинні бути заховані в надійний тайнік-схованку. І навіть якщо лиходій і виявить у підлозі сейф схованку FB.300.C або FB.400.C, то перед ним постане інша не здійсненне завдання по його розкриттю. Я б підкреслив, більш ніж!!!

Якщо Вам знадобиться хороший сейф-схованку(тайник), телефонуйте за номером у Рівному 0362430370 або 0936694585

Завжди раді допомогти.