Мови

Все про відкриття сейфів в Рівне у Рівному, Луцьку, Києві, Одесі

аварійне відкриття сейфу

«Коли відкриваєш дверцята, тільки що вскритого тобою сейфа,
розумієш, що крадеш секунди з Раю»
Інженер

Все про відкриття сейфів в Рівне у Рівному, Луцьку, Києві, Одесі.

Хотілося б розвінчати укорінені міфи з приводу відкриття сейфів. Серед інженерів з відкриття сейфів людей з кримінальним минулим просто не існує, оскільки порядність і чесність це одне з найважливіших вимог до професії аварийщика в Рівному, Луцьку, Києві, Одесі, та інших містах квітучої України.
Другий найбільш важливий момент: двері, сейф сконструйовані так, щоб вимотати зломщика як можна довше, а не зупинити його наміри. Тому, що проти професіонала ніяких перешкод немає, і бути не може. Повністю зламостійких сейфів у природі не існує. Питання лише в тому, скільки часу займе злом, відкриття сейфа в Рівному, Києві, Одесі або Луцьку, буде він проведений з пошкодженням замку або без оного. Природно, справжні майстри завжди прагнуть до якісного та швидкого відкриття без пошкоджень.

Що таке сейф і з чим його їдять

В Україні, найчастіше в Луцьку, Києві, Одесі, Рівному дуже часто плутають поняття «сейф» і «вогнетривка шафа». Більш того, продукцію багатьох закордонних фірм, являе собою вогнетривкі шафи. Супермаркети продають їх під виглядом надійних вогнетривких сейфів. Покупець наївно вважає, що набуває щось придатне для зберігання документів і цінностей, а насправді такий сейф корейського виробництва відкривається двома китайськими скріпками за тридцять секунд.. Суть справи у тому, що до вогнетривких шаф не пред'являється ніяких законних вимог щодо складності відкриття. Це просто меблі, нехай навіть сталева і захищена від вогню шляхом наповнення прошарку азбестом або вулканічним шлаком.
А ось пристрій сертифікованих сейфів та їх замків регламентується низкою нормативних документів. Україна, як невід'ємна частина Євросоюзу використовує Німецький стандарт — VDMA 24992. Сейфи взагалі поділяються на ряд класів стійкості до злому. Наприклад, європейські норми ділять сейфи на п'ять класів (і кілька підкласів), до революції гідності в Україні було десять класів стійкості до злому. Найвищого, п'ятого класу повинні відповідати всі елементи сейфа, а саме наповнені бетоном стінки, і надійні двері, і що найбільш важливо, сертифіковані замки. Крім того, завжди потрібно вивчати сертифікат, за яким нормативом перевірений сейф та ким виготовлений. А то він може бути і «десятого класу взломостойкості, тільки от чому ця цифра відповідає реальності, не здогадується ніхто, вірніше здогадуються всі, але не кожен розуміє, що його здогади носять помилковий характер. Якщо простіше кажучи, чим більше в сейф поміщається грошей, тим вище клас взломостойкості він повинен мати.

Сейфові замки можна підрозділити на кілька типів: ключові, кодові механічні, електронні кодові, біометричні. Сертифіковані замки однаково складно розкрити незалежно від типу. Між іншим, багато залежить і від місця установки сейфа. Якщо до нього можна дістатися зі зручною боку, це значно спрощує процес аварійного відкриття в місті Рівному або Луцьку. Найскладніше розкрити сейф, встановлений під ванною або під раковиною. Також не просто буде відкрити сейф, розташований під стелею або на дні басейну. Сейфи під підлогою дуже важко відшукати, не кажучи про відкриття.
У розвинутій Європі і США існує цілий ряд фірм, що виробляють обладнання та інструменти для відкриття сейфів, наприклад Wendt, Intralock, Steelman, Lockmasters, але як завжди всіх переплюнув Китай і його посіпаки.

Аварійне відкриття сейфів в Рівному, Луцьку, Києві, Одесі

Відкриття будь-якого замку засноване на його недоліках спеціально або навмисне залишених конструкторами замків, скоріше всього змова зломщиків і виробників. Сотні років тому похибки при виготовленні замків могли досягати міліметра і більше, а різних конструкцій були сотні. При всіх параметрах ідентичності, двох однакових замків, по суті, не існує.

Кодовий замок загадковим обладнанням відкривати в якійсь мірі простіше ключового. Наприклад, згадана компанія Intralock (та й інші теж) виробляє спеціальні автоматичні подбиратели. Такий гаджет встановлюється на замок і максимум через 120 годин (стільки ж їхати від Рівного до Якутська) методом підбору визначає код сейфа. Ціна такого обладнання по надмірно висока. Більш просунуті сучасні моделі оснащені «інтелектуальною системою»: вона заодно щось «слухає», що коїться всередині замку, і аналізує звуки, припиняючи введення явно невідповідною комбінації....як на мене рекламний трюк від спритних продавців обладнання. На підбір коду йде близько декількох годин, просто швидше крутить і аналізує.

При відкриванні вручну механічного кодового замка можна використовувати слух, але навряд чи це допоможе, а перебрати більше мільйона комбінацій без сподівань на випадкове відкриття дуже моторно да і неможливо. Залишається класичний спосіб, як показано в перших хвилинах фільму «Ведмежатник» з Робертом Де Ніро в головній ролі. Воістину золоті слова: «There are no partners in crime» - «Не бери кума, коли йдеш красти сало».

Електронний кодовий замок набагато складніше механічного, підбором його відкрити не можливо. У всіх сучасних сейфах при неправильному наборі замок блокується, на п'ятнадцять хвилин. Це не означає, що такий сейф надійніше механічного, в будь-якому випадку його можна просвердлити. До речі про сверла. Просвердлити отвір в марганцевої броньовануої пластині, що захищає замок від відкриття злодієм, можуть тільки фахівці Капітал Сталь в місті Рівному, Луцьку, Києві, та місті герої Одесі!

Грубе, зухвале але надійне аварійне відкриття сейфа

Відразу розвінчаємо черговий гарний міф про аварійне відкриття сейфів. Багато хто справедливо вважає, що після свердління і грубого злому сейф нікуди не годиться, крім як для здачі на металобрухт. Справді ця поширена думка, носить масове та небезпечне і вкрай оманливий характер. Свердління броньованої пластини, можна сказати, панацея від усіх хвороб замка. Після відкриття співробітники компанії запресовують в отвори вставки з победитового свердла. Просвердлити заново в цій точці практично не можливо, і дуже клопітно, тобто сейф стає набагато міцніше і надійніше і краще захищений від відкриття в Рівному, Луцьку, Києві, Одесі.
Замок в Рівному, Луцьку, Києві, Одесі, ремонтується або змінюється, в залежності від причини аварійного відкриття. Заміна відбувається, якщо замок безнадійно зламаний. По-друге, якщо він настільки складний і лукавий, що підбір може зайняти кілька десятків годин, а то й днів, а відкрити потрібно терміново. По-третє, якщо замок електронний або біометричний і в разі невірного підбору буде заблокований назавжди.

Якщо сейф нестандартний, складний, то спочатку свердлять розвідувальний отвір, через який проводять ендоскоп, а простіше сказати відеокамеру. Вивчивши за допомогою останньої внутрішній пристрій сейфа, успішно обчислюють точку свердління, а далі як інженеру заманеться.

Але не все так просто, як може здатися не присвяченому в тонкощі професії аварийщика громадянину європейської країни. Виробники сейфів активно борються з свердлильними можливостями зломщиків. Частіше усього використовують так звані зачиняючи застібки і марганцеві броньовані пластини. Наприклад, навколо замку, може стояти в натяг тонкий трос. При його пошкодженні спрацьовує блокіратор, фіксуючий ригельну систему за допомогою додаткового блокіратора. Частіше по всій внутрішній поверхні дверцят встановлено гартоване скло: де б ви не свердлили, воно так чи інакше лопне при зіткненні з дрилем, і блокіратор знову ж таки спрацює, що в сою чергу зіпсує настрій і надовго позбавить аппетиту не гірше українських газет. Причинно-наслідковий зв'язок - дивовижна наука!!!

Сувальдні, лимбовые, рамкові, штифтові замки

Ключові сувальдні та інші замки розкриваються з допомогою дрилі і хорошого свердла. В основному замки свердлять дрилем. Майстер має заготовлені шаблони під кожен із замків. Прикладає до замковій щілині і висвердлює ригель замку. Але це вже застарілий спосіб. Зараз будь-який замок можна відкрити, не пошкодивши двері і сам замок!! Аварійне відкриття без пошкоджень у Рівному, Луцьку, Києві, Одесі.

Як вибрати фірму для аварійного відкриття сейфа або замку і не потрапити на Шнифера

За запитом відкриття замків у Рівному, розкриття, відкриття сейфів в Рівному відкриття замків у Луцьку, розкриття сейфів в Луцьку, інтернет видає десятки, якщо не сотні сайтів з подібними послугами, але, як правило, всі іногородні. Багато сайтів якісно зроблені і викликають помилкову довіру. Насправді ж до «56% какаО» - це послуги посередників, а ще гірше шниферов. Завдання посередника, крім послуги майстра продати комплектуючі запчастини до дверей або сейфів. Наприклад, усім пропонується поміняти серцевину замка і встановити броненакладку на двері, а то і повністю поміняти фурнітуру. Завдання шнифера проникнути у ваш будинок або сейф за допомогою «мандоліни» під будь-яким соусом. Незабаром на сайті вийде цікава стаття про цих самих ШНИФЕРОВ, робота яких наповнена романтикою, авантюризмом і не прикритим ризиком для здоров'я.

Перший правдивий індикатор хорошої фірми, звичайно ж, наявність фізичної адреси, офісу і власної майстерні. Другий покажчик на надійність це підключеного «стаціонарного», а не лише мобільних телефонів. Третій показник успішності підприємства це сфера діяльності фірми. Хороші фахівці займаються не тільки розкриттям, але і установкою, виготовленням, ремонтом та продажем сейфів, замків, ключів, металопрокату в Рівному, Луцьку, Києві, Одесі.
Подібна ситуація з пошуком надійної фірми, обумовлена в першу чергу тим, що даний вид діяльності демократичної і незалежної, вільної від забобонів Україні (за виключенням Зарі́чненського району) зовсім не ліцензується.

Співробітники Капітал Сталь завжди раді надати допомогу у виборі надійного сейфа і доставити його на будь-який поверх, попередньо зробивши гарну знижку в ціні до 10 (десяти) відсотків від рекомендованої інтернет магазинами або супермаркетами ціни. У випадку втрати коду або ключа, швидко відкриємо будь сейф або двері сховища, а також банківську комірку у Рівному, Луцьку, Києві, Одесі. Виготовимо ключі по замку будь-якої складності. Дзвоніть завжди раді новим та іноземним клієнтам.

Статтю люб'язно підготував Інженер фірми.