Мови

Купити вогнетривкий сейф у Рівному (ватро стійкий)

ВОГНЕЗЛОМОСТІЙКІ СЕЙФИ (вогнетривкі)

У цій статті мова піде про лінійку сейфів F30CL I. 30.K F30CL I. 30.E F30CL I. 50.K F30CL I. 50.E F30CL I. 70.K F30CL I. 70.E

Згідно з останніми вимогами ефективних реформаторів, вся документація підприємств, фірм повинна зберігатися в вогнетривкому сейфі. Купувати просто вогнетривкий сейф, немає жодного сенсу, так як такий сейф можна розрубати ударом сокири. Перейдемо відразу до вогневзломостійких сейфів. Можливо, це нововведення торкнеться і простих приватних підприємців. Будемо сподіватися, що європейська практика не обійде їх свої увагою. Дисципліна зберігання документації у Євросоюзі ставиться на перше місце під час перевірки діяльності будь-якої фірми чи підприємства.

І так на що потрібно звернути ретельну увагу європейцю, вибираючи вогневзломостійкий(вогнетривкій) сейф. У першу чергу потрібно визначитися з розмірами. Немає сенсу переплачувати, якщо сейф необхідний строго для зберігання статутних документів та печатки. Лінійка вогневзломостійких(вогнетривких) сейфів представлена Капітал Сталь дозволяє задовольнити вимоги будь-якого покупця. Друге, на що потрібно звернути увагу це замки якими обладнані сейфи(вогнетривкі).

Сейфи комплектуються ключовими сертифікованими замками STUV (Німеччина) класу VDS 1, а також електронно-кодовими замками KG Group (США) класу VDS 2.
Електронні замки більш зручні у використанні, але коштують дорожче. Механічні сувальдні замки не менш надійні, хоч і не так практичні. Коштують набагато дешевше. Вибирати вам.

Сейфи цієї серії мають державний сертифікат якості, надрукований на бланку суворої звітності, завірений печаткою.

Сертифіковані по 1 класу опору за ДСТУ 4012-1:2005

Сертифіковані по класу вогнестійкості - 30Б по ГОСТ Р 50862-2012

Дзвоніть, замовляйте і ви гарантовано отримаєте знижку від п'яти до десяти відсотків в залежності від замовлення.

Місто Рівне, тел. 0936694585, 0362430370

Здійснюємо доставку.